دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / قیمت خرید چرم مصنوعی ارزان در بازار ایران

قیمت خرید چرم مصنوعی ارزان در بازار ایران

امروزه قیمت خرید چرم مصنوعی ارزان در بازار ایران موجب گردیده تا همگان پوشاک و لوازم خانگی و…. خود را به صورت چرمی خریداری نمایند.

چرم مصنوعی در ایران دارای انواع گوناگونی می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در همه جای جهان، حتی ایران، بهترین چرم مصنوعی قیمت بیشتری نسبت به بقیه چرم ها دارد، زیرا قیمت مواد کیفی بکار رفته در تولید آن زیاد می باشد بنا بر این تولید کننده با در نظر گرفته قیمت مواد و سود خود هزینه ای را برای شما عزیزان هنگام خرید این نوع از چرم ها تعین می کند.

در ایران به دلیل زیاد بودن تولیدی های چرم مصنوعی این چرم ها بسیار زیاد هستند، همین مسله موجب گردیده تا محصولات چرمی ناشی از این چرم هم در کشور گسترش یابند.

قیمت خرید چرم مصنوعی ارزان در بازار ایران

اولین مشخصه تفاوت چرم مصنوعی با طبیعی در چیست؟

اولین مشخصه تفاوت چرم مصنوعی با طبیعی در چیست؟شاید این سوال در ذهن شما به وجود آید، که اولین مشخصه تفاوت چرم مصنوعی با طبیعی در چیست؟ 

 اگر می خواهید به این سوال شما جواب داده شود و این پرسش شما بی پاسخ نماند با ما همراه باشید.

خوب اکنون می خواهیم به تفاوت های کلی چرم مصنوعی و چرم طبیعی بپردازیم و به شما نشان دهیم که چه چیز هایی این دو چرم را از هم دیگر متنایز می کند، این تفاوت ها عبارت هستند از:

 • همانطور که می دانیدید چرم مصنوعی هر سلاه به مقدار زیای توسط دستگاه ها تولید می شود از همین رو دارای قیمت های بسیار متنوعی می باشد، البته قیمت آن بیشتر وابسته به کیفیت آن است هر چر این چرم با کیفیت تر باشد گران تر، هر چه کم کیفیت تر باشد هم ارزان تر خواهد بود، اما این مسله درباره چرم طبیعی صدق نمی کند بنا بر دانسته های ما چرم های طبیعی توسط پوست حیوانات و طبق دباغی هایی بدست می آید از همین رو کمی کمیاب تر از چرم مصنوعی می باشدد و از آنجا کخ فقط دارای کیفیت بالا می باشد قیمت بالایی را هم دارا است.
 • تنوع در رنگ یکی دیگر از تفاوت های کلی این دو چرم می باشد، یکی از مزیت های بسیار مهم چرم مصنوعی این است که این چرم وز رنگ بسیار متنوع می باشد، تولید کنندگان در ساخت آن توسط دستگاه ها قادر هستند ای چرم ره در هر رنگی که بخواهند تولید کنند و بدست شما عزیزان برسانند اما چرم های طبیعی به طور کلی معمولا شامل سه رنگ قهوه ای، مشکی و عسلی می باشد و تنوع رنگ بالایی ندارند و طیف رنگی آنها در همین سه رنگ بیان شده خلاصه می شود‌.
 • مزیت دیگر چرم های مصنوعی این است که بر خلاف چرم های طبیعی علاوه بر تنوع در رنگ در طرح هم بسیار متنوع می باشند.
 • چرم طبیعی عمدتا عمر و دوام بیشتری نسبت به چرم مصنوعی دارد و این خود یکی از فواید چرم طبیعی محسوب می شود، البته دوام و ماندگاری چرم ها و محصولات چرمی بیشتر وابسته به نوع نگهداری شما است قطعا اگر در نگهداری هر چرمی کوشا باشید آن چرم تا مدتها برای شما دوام می کند، و یا اگر مواد بکار رفته در چرم مصنوعی از کیفیت بالایی بر خوردار باشد، قطعا آن چرم مانند چرم طبیعی برای شما دوام می کند.

با انواع مختلف چرم مصنوعی شیک آشنا شوید

با انواع مختلف چرم مصنوعی شیک آشنا شویدچرم های مصنوعی دارای انواع مختلفی در طرح یا رنگ می باشند، اما هم اکنون ما می خواهیم اطلاعاتی درباره جنس چرم ها در اختیار شما قرار دهیم تا با انواع مختلف چرم مصنوعی شیک آشنا شوید.

به طور کلی انواع چرم مصنوعی از لحاظ جنس دادای دو دسته کلی می باشد که عبارت هستند از: 

 • چرم های poly
 • چرم های pvc

چرم های مصنوعی پلی معمولا دارای جنسی نرم هستند البته نکته بسیار مهم در باره این چرم ها این می باشد که چرم های پلی علاوه بر نرمی ای که دارند، بسیار منعطف و مستحکم هم هستند.

این چرم ها به دلیل نرمی و لطافتی که دارند معمولا بیشتر برای محصولاتی مورد استفاده قرار مطگیرند که از ظرافت بیشتری بر خوردار می باشند، مثلا در صنعت های همچون:

 • صنعت کیف سازی
 • صنعت کفش سازی
 • برای برخی از دستبند های چرمی

ظرافت این چرم موجب گردیده که بیشتر برای رویه کفش مصرف شوند تا زیره آن.

مهم ترین ویژگی این چرم ها این است که با توجه به جنس خوبی که دارند معمولا لکه ها  را خیلی دیر جذب می کنند و در صورت جذب لکه هم تنها کافی است که برای پاک کردن آن یک دستمال مرطوب در دسترس داشته باشید.

شباهت این چرم ها به چرم های طبیعی بزی بسیار زیاد می باشد.

چرم های پی وی سی نوع دیگر از چرم های مصنوعی می باشند که از استحکام بیشتر نسبت به چرم های پلی بر خوردار است البته مستحکم بودن این چرم موجب غافل شدن آن ها از لطافت و انعطاف پذیری نشده است.

چرم های پی وی سی شباهت بسیار زیادی به چرم های گاوی طبیعی دارند از همین رو بسیار پر فروش هستند.

این چرم ها به علت استحکامی که دارند بیشتر در صنعت های: 

 • مبل سازی
 • تولید کفش
 • ساخت روکش برای ماشین

کاربرد دارند.

مستحکم بودن این چرم موجب گردیده که از آنها بیشتر برای زیره کفش ها استفاده شود.

عواملی که در قیمت چرم مصنوعی تأثیرگذار هستند:

عواملی که در قیمت چرم مصنوعی تأثیرگذار هستند:قیمت چرم مصنوعی با توجه به عوامل های گوناگون تغییر می کند.

چند مورد از عواملی که در قیمت چرم مصنوعی تاثیر گذار هستند:

 • تورم 
 • کیفیت مواد
 • فروشنده فروش چرم
 • و…

تورم و گرانی همیشه بر روی هر چیزی تاثیر می گذارد طبیعتا وقتی قیمت مواد چرم افزایش یابد قیمت نهایی خوده چرم هم افزایش می یابد.

هر چه مواد استفاده شده در چرم ها با کیفیت تر باشد چرم بدست آمده گران تر و با کیفیت تر می شود و بر عکس.

گاهی اوقات ممکن است یک فروشنده به دلیل طمع زیادی که دارد قیمت چرم را بیشتر از آنچه که برایش تعین شده است بفروصد و بر عکس.

قیمت بهترین چرم مصنوعی در بازار ایران

قیمت بهترین چرم مصنوعی در بازار ایرانقیمت بهترین چرم مصنوعی در بازار ایران مطمئنا بیشتر از چرمی می باشد که کیفیت چندانی ندارد و فقط ظواهر زیبایی دارد.

قطعا چرمی که توانایی این را داشته باشد که در برابر باد، باران و… مقاومت کند و عمری پایان نیافتنی را برای خود کند از قیمت بالا تری بر خوردار می باشد زیرا بیشتر از آنچه که قیمت دارد خدمت ارائه می دهد.

توصیه می شود که هنگام تهیه یک چرم بیشتر به جنس آن چرم دقت نمایید نه ظاهر و رنگ زیبایی که شما را مجذوب خود کرده است، زیرا چرمی که دارای جنسی مناسب نباشد قطعا رنگ و ظاهر زیبای خود را از دست می دهد اما چرمی که از جنس خوبی بر خوردار باشد نه تنها ظاهر آن تغییری نمی کند، بلکه تا مدت های طولانی برای شما کاربرد دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه چرم مصنوعی سوزنی خودرویی

بهتر است بدانید که چرم مصنوعی سوزنی موجود در بازار یکی از بهترین انواع چرم می باشد. در بخش های زیر اطلاعاتی در مورد مشخصات این نوع چرم ها ارائه می شود و می توان

پاسخی بگذارید