دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروش عمده چرم مصنوعی لباسی درجه یک

فروش عمده چرم مصنوعی لباسی درجه یک

فروش عمده چرم مصنوعی لباسی درجه یک از طریق سایت صورت می پذیرد. ما در سایت انواع چرم مصنوعی و یا طبیعی را به همراه مشخصات کامل و قیمت ها در معرض دید مشتری قرار داده ایم تا مشتریان با توجه به نیاز خود و نیز سلیقه ی خود هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده ای خرید کنند. خرید عمده ای برای شرکت های بزرگ تولیدی باصرفه است. قیمت محصولات در این نوع روش خرید نصف می شود و پایین تر می آید. چرمر مصنوعی برخلاف چرم طبیعی محصولی است که در کارخانجات و با مواد و دستگاه های مخصوص تولید می شود. 

فروش عمده چرم مصنوعی لباسی درجه یک

پارچه های چرم مصنوعی مخصوص البسه

پارچه های چرم مصنوعی مخصوص البسهپارچه های چرم مصنوعی مخصوص البسه به طریق گوناگون در دسترس مشتریان قرار می گیرد. این مشتریان که بیشتر تولیدی های دوخت لباس و یا کارخانه های تولیدی و یا صنایع تولیدی پوشاک می باشند این محصولات را به صورت کلی و عمده ای از کارخانه ها می خرند. کارخانه ها تولید کننده الیاف مصنوعی از جمله چرم می باشند. لباس های چرمی قیمت های بالایی نسبت به نمونه های دیگر دارد. پارچه های چرم هم به شکل لباس و هم به طرح روی آن زیبایی خاصی می دهد. 

این پارچه ها چون مخصوص البسه می باشند قابلیت شستشو دارند و در برابر رطوبت و گرما مقاوم می باشند. وزن این محصولات هم برخلاف چرم طبیعی سبک بودن آن است. این محصولات در کارخانه های صاحب برند با مواد درجه یک و با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید می شوند و بعد از تولید در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می شوند. چرم مصنوعی البسه قیمت های بالایی نسبت به دیگر پارچه ها دارند. 

کدام نوع چرم برای دوخت البسه مناسب تر است؟

کدام نوع چرم برای دوخت البسه مناسب تر است؟کدام نوع چرم برای دوخت البسه مناسب تر است؟ چرم های مصنوعی به خاطر وزن کم و  این که به راحتی می توان آن ها را شست شو داد بهتر از چرم های مصنوعی می باشند. چرم های مصنوعی به خاطر جنس کلفت و ضخیم و همچنین انعطاف پذیری کمی که دارند می توان در دوخت کیف و کاوشن های ضخیم مردانه و غیره از آن ها استفاده کرد و اما نمونه های مصنوعی نسبت به نمونه های طبیعی کارایی بهتری دارند. 

قیمت این محصولات هم نسبت به نمونه های طبیعی ارزان تر است. فروشگاه چرم مصنوعی تقریبا در تمام شهرهای ایران دایر می باشند و به فروش محصولات اقدام می کنند. خریداران  صنایع تولیدی و همچنین مغازه های فروش چرم در سطح شهرها می باشند که این محصولات را به صورت عمده ای می خرند و در مغازه های خود به صورت جزئی و گران تر می فروشند. 

ما در سایت انواع این محصولات را در مشخصات کامل و نیز قیمت های متنوع قرار داده ایم تا مشتریان در هر کجای ایران که باشند بتوانند به راحتی خرید خود را سفارش دهند. تخفیف های ویژه ای که در سایت بر روی محصولات وضع می کنیم باعث جذب مشتری و رضایت او می شود و این مشتری حتما برای خریدهای بعدی ترغیب می شود. رضایت مشتری هدف ماست و این که محصولات باکیفیت خود را به قیمت پایین به مشتری بدهیم  خوشحال می شویم. 

مزایای عمده فروشی چرم مصنوعی نسبت به خرده فروشی

مزایای عمده فروشی چرم مصنوعی نسبت به خرده فروشیمزایای عمده فروشی چرم مصنوعی نسبت به خرده فروشی بسیار زیاد است. عمده فروشی هم برای فروشنده و هم برای خریدار باصرفه است و باعث می شود که قیمت محصولات پایین تر بیاید. کارخانه ها بعد از این که محصولات خود را تولید می کنند آن را به بازار عرضه می کنند. عرضه به کمک اینترنتی و یا مستقیم انجام می شود. در هر دو روش هم محصولات به صورت عمده ای و هم به صورت جزئی ارائه می شود که خریداران عمده ای بیشتر از جزئی می باشند. 

خریداران عمده ای صنایع تولیدی پوشاک و نیز مراکز تولیدی می باشند که این محصولات را به صورت عمده ای می خرند چون هر روز نیاز اولیه به این محصولات دارند و ترجیح می دهند عمده ای بخرند چون کارخانه بر روی محصولات تخفیف وضع می کند و نیز مزایای ویژه ای از جمله ارسال رایگان، تضمین کالا بعد از فروش و گارانتی های چند ماهه می دهد. 

ما نیز در سایت محصولات خود را با تخفیف عرضه می کنیم و نیز مزایای ویژه ای هم برای مشتریان ارائه می دهیم. کسانی که راه نسبتا طولانی تا مراکز فروش دارند و نیز وقت و هزینه ی کافی برای رفتن به این مراکز را ندارند خرید اینترنتی بهترین گزینه است. 

فروشگاه بزرگ انواع چرم مصنوعی درجه یک

فروشگاه بزرگ انواع چرم مصنوعی درجه یکفروشگاه بزرگ انواع چرم مصنوعی درجه یک در داخل ایران مشغول به فعالیت است. این فروشگاه بزرگ انواع چرم ساخته شده در ایران را که در کارخانجات صاحب برند تولید می شوند را به مشتری ارائه می دهد. این مراکز از طرف کارخانه ها مجوز فعالیت دارند و به نرخ درب کارخانه محصولات را ارائه می دهند. 

سایت ما هم از جمله مراکز فروشی است که از طرف کارخانه ها مجوز دارد و به قیمت درب کارخانه محصولات را ارائه می دهد. خریداران می توانند به سایت ما مراجعه کنند و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنند. چرم مصنوعی وقتی در کارخانه تولید می شود در دو نوع کیفیت تولید و عرضه می شود. نوع درجه یک که مخصوص صادرات است و به کشورهای دیگر از جمله همسایگان و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان صادر می شود و هر ساله ارز زیادی از صادرات به کشور ما بازگردانده می شود. 

صادرات به کمک شرکت های بازرگانی صورت می پذیرد. این شرکت ها انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر می کنند و برعکس محصولاتی را که در خارج از کشور تولید می شود را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات ایرانی می فروشند. 

نمونه های خارجی در مقایسه با نمونه های داخلی قیمت گران تری دارند و از این رو است که مشتریان زیادی ندارند با این حال این محصولات هم مشتریان خاص خودشان را در داخل ایران دارند. قیمت این محصولات در اثر اتفاقاتی مانند تغییر قیمت ارز گران می شود. نمونه های درجه دو هم که مخصوص مصارف داخلی است و این نوع محصولات هم کیفیت لازم را دارند و تنها قیمت آن ها ست که از نمونه های صادراتی کمتر است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده چرم مصنوعی ساده در مشهد

این روزها از چرم های مصنوعی به سبب ارزان بودن قیمت عمده چرم مصنوعی، تنوع زیاد در طرحها و رنگهایی که داشته، استفاده های زیادی در صنایع گوناگون می گردد. در حال حا

پاسخی بگذارید