دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروش عمده انواع چرم مصنوعی با قیمت شگفت انگیز

فروش عمده انواع چرم مصنوعی با قیمت شگفت انگیز

فروش عمده انواع چرم مصنوعی با قیمت شگفت انگیز و در نمونه های شیک و زیبا موجب گردیده تا تولید کننده گان کیف، کفش و… حاصل از این چرم را متنوع تر و در رنگ بندی های بیش تر بسازند تا این چرم در هر سلیقه ای برا همگان وجود داشته باشد.

بهتر است بدانید که چرم مصنوعی خیلی متنوع می باشد مثلا هم در نوع ساده وجود دارد و هم در نوع طبیعی از همین رو قیمت چرم مصنوعی به نسبت تنوعی که دارد بسیار متنوع است و هرگز نمی توان برای آن یک قیمت معین را تعین کرد.

فروش عمده انواع چرم مصنوعی با قیمت شگفت انگیز

آشنایی با انواع چرم مصنوعی صادراتی

آشنایی با انواع چرم مصنوعی صادراتیدر حال حاضر چرم مصنوعی صادراتی طرفداران بیش تری پیدا کرده است و افراد زیادی خریدار این نوع چرم در سطح بازار داخلی می باشند.

این نوع چرم مصنوعی تنوع بسیار زیادی دارد که با نرخ ارزان و مناسبی در بازار فروش عرضه و توزیع می گردد.

این محصول دارای زیبایی چشمگیری هستند و مشتریان بسیار زیادی را در سراسر بازار های جهانی دارد.

صادرات چرم مصنوعی به کشور های آسیایی و اروپایی طبق قوانین خاصی انجام می شود و هر چه کیفیت محصولات چرمی تولید شده بهتر باشد دارای متقاضیان بیش تری در کشور های خارجه است و به اقتصاد کشور کمک می کند و در نتیجه به تولیدات محصولات چرمی کشور افزایش می یابد.

صادرات چرم مصنوعی به اروپا طبق اصول و قاوعد خاصی انجام می شود و مشتری می تواند به صورت انبوهی آن را سفارش داده و به اندازه دلخواه خود آن را خریداری نماید و از کیفیت و کارایی بالایی که دارد استفاده نماید.

صادرات چرم مصنوعی به کشور های عربی

صادرات چرم مصنوعی به کشور های عربی به روش های مختلفی و به صورت انبوهی قابل انجام می باشد و می توان به صورت عمده آن ها را تولید نموده و به کشور های عربی صادر کرد.

ایران یکی از بهترین و مهم ترین صادر کننده محصولات چرمی مصنوعی با کیفیت بالا می باشد که با استاندارد بالایی این محصولات چرمی را تولید نموده و با کارایی بسیار زیادی به کشور های عربی صادر می نماید و در نتیجه نیاز آن ها را از بابت چرم مصنوعی به خوبی تامین می نماید.

صادرات چرم مصنوعی به کشور های عربی امروزه بسیار زیادتر شده است و مشتریان عزیز می توانند در انواع کارایی و کیفیت های مختلفی این ایزوگام ها را خریداری کرده و سپس با قیمت بالاتر و به صورت عمده آن ها را صادر نمایند.

یک مجموعه بزرگ تولیدی چرم مصنوعی در ایران مستقر بوده که محصولات چرمی را به صورت گسترده ای صادر می نماید و مشتریان می توانند در تنوع بسیار زیادی آن ها را صادر نمایند و از این طریق کسب و کار خوبی را راه اندازی کرده و سود خوبی را کسب نمایند.

چرم مصنوعی صادرات بیشتری را دارد و مخصوصا به کشور های عربی به روش های تعیین شده و با قیمت مناسب تری می توان صادر کرده و به چرخه اقتصادی کشور کمک شایانی را نمود.

شناخت رنگ های متنوع چرم مصنوعی

شناخت رنگ های متنوع چرم مصنوعیپس از دباغی رنگرزی چرم از موارد مهم می‌ باشد که چرم‌ ها را جهت مصارف گوناگون به رنگ‌ های مختلف در می‌ آورند. چرم را می توان به دو طریق رنگ آمیزی کرد.

الف) با استفاده از مواد رنگی معدنی:

در این روش، چرم را در مواد رنگی معدنی غیر محلول در آب چون اکسیدروی، کرومات سرب و… که قدرت پوششی زیادی دارند قرار می‌ دهند.

ب) با استفاده از مواد رنگی آلی:

در روش رنگ آمیزی با مواد آلی از مواد محلول در آب چون رنگ‌ های آنیلی، آنیونی، نیتروژن دار، دی فنیل آهن و… استفاده می‌ شود.

این رنگ‌ ها را بر اساس نفوذ در الیاف چرم، به سه دسته تقسیم می‌ کنند، رنگ‌ های کاتیونی، آنیونی و مواد رنگی غیر قابل حل در آب. باید توجه داشت که برای جلوگیری از سفت و سخت شدن چرم پس از رنگ آمیزی، باید به آن روغن زد تا بدین طریق نرم و قابل انعطاف شده و مقاومت آن در برابر آب افزایش یابد.

روغن کاری چرم

روغن زدن چرم پس از رنگ آمیزی باعث می‌شود که:

الف) چرم نرم و قابل انعطاف شود.

ب) میزان نفوذ گرما در چرم کمتر شود.

پ) چرم در مقابل آب مقاوم گردد.

ج) باعث افزایش قدرت کششی و نتیجتاً افزایش طول چرم شود. روش‌ های بهینه سازی چرم برای براق و خوش نما شدن و همچنین دوام بیش تر چرم پس از چرب کردن، خشک و پرداخت نمودن می‌ بایست روش‌ های زیر را به کار برد.

۱. انواع چربی‌ ها (روغن‌ ها):

چربی‌ ها یا روغن‌ هایی که از آن ها می‌ توان در بهینه سازی چرم استفاده کرد عبارتند از:

الف) روغن‌ های گیاهی یا حیوانی.

ب) مواد چربی چون انواع واکس ها، روغن‌ های معدنی و پارافین.

پ) مواد چرب مصنوعی چون هیدروکربن‌ های کلردار.

الف) روغن‌ های حيوانی

پیه گاوی: پیه گاوی که از پالایش چربی گاو به دست می‌آید.

برای تهیه پیه گاوی:

۱٫ ابتدا چربی گرفته شده از گاو را در آب می‌ جوشانند تا ذوب شود.

۲٫ سپس آب را کاملا از آن گرفته و جدا می‌کنند. این چربی دارای نقطه ذوب ۳۵ تا ۳۸ درجه سانتی گراد می‌ باشد. رنگ آن زرد و خاصیت پراکندگی (پخش پذیری) خوبی دارد. از فواید این روغن آن است که مالیدن آن به چرم، چرم را نه بسیار نرم و نه کشدار می‌ کند. البته باید توجه داشت که در موقع مالیدن روغن به روی چرم، روغن می‌ بایست گرم باشد. در غیر این صورت نفوذ آن در پوست (چرم) بسیار دشوار می‌ شود.

بهتر است قبل از مالیدن این روغن بر روی چرم آن را با روغن ماهی مخلوط کرد چرا که روغن ماهی به نفوذ بیشتر و عمیق‌ تر شدن این روغن به درون چرم کمک می‌کند. چنانچه این روغن فاسد شود باعث جمع شدن سطح پوست و در نتیجه ایجاد لکه بر روی چرم می‌ کند.

پیه گوسفندی: پیه گوسفندی شبیه پیه گاوی است با این تفاوت که این روغن مقداری سخت‌ تر و رنگ آن سفید‌ تر است. البته نقطه ذوب پیه گوسفندی هم چون پیه گاوی ۳۵ تا ۳۸ درجه سانتی گراد می‌ باشد.

روغن سُم: این روغن از جوشاندن سُم حیوان های مختلف (بیشتر سُم گاو، گوسفند و اسب) در آب به دست می‌ آید.

چرا فروش عمده چرم مصنوعی به صرفه تر از جزئی است؟

چرا فروش عمده چرم مصنوعی به صرفه تر از جزئی است؟چرم مصنوعی  یا چرم صنعتی ورق های چند لایه ی با سطوح یکدستی می باشد که کاربرد های متفاوتی دارد. این ورق ها از لایه هایی چون آستر، روکش و اسفنج تولید می شوند. از موارد مصرف و کاربرد چرم مصنوعیpvc  که بخش زیادی از خرید چرم مصنوعی را به خود اختصاص داده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده به منظور تولید کفش های چرم
  • استفاده به منظور روکش های مبلی
  • استفاده به منظور تولید کیف های چرم
  • استفاده برای دوخت لباس های چرمی
  • استفاده جهت آستر
  • استفاده به عنوان روکش صندلی

چرم های مصنوعیpvc  به دلیل قیمت مناسبی که نسبت به چرم های طبیعی دارند طرفدار بسیاری دارند و از آن در تولید محصولات مختلف استفاده می شوند. کفش و کیف های چرم جزو لوازم پر استفاده برای افراد است که روکش چرم به این محصولات جذابیت چند برابری می دهد. همچنین از از کاربرد های مهم چرم های مصنوعی استفاده به منظور روکش دهی به مبل ها یا صندلی ها است. مبل ها و صندلی های چرم نمای چند برابری به فضا می دهند.

مراکز اصلی فروش چرم مصنوعی با قیمت عالی

مراکز اصلی فروش چرم مصنوعی با قیمت عالیچرم از دباغی کردن پوست حیواناتی مثل گاو، بز و … به دست می آید اما چرم های مصنوعی به کمک ماشین آلات با اتصال لایه های مختلف تولید می شوند.

تاریخچه ی تولید اولین چرم مصنوعی به قرن ۱۹ در کشور آلمان بر می گردد. این زمان نشان دهنده این موضوع است که سال های زیادی است که چرم های مصنوعی در انواع مختلف آن در حال تولید می باشند.

فروش چرم مصنوعی امروزه تبدیل به یکی از صنایع پر سود در سرار دنیا شده است. کشور هایی چون آلمان، انگلیس، فرانسه و سوئد جزو کشور های عمده تولید کننده در دنیا می باشند. و کشور هایی چون ارمنستان، عراق، آذربایجان از کشور های پرمصرف چرم مصنوعی شناخته شده اند.

اگر بخواهیم به بزرگ ترین تولید کننده های چرم مصنوعی در کشور اشاره کنیم می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • شهرک صنعتی نظر آباد
  • شهرستان ساوه
  • استان سمنان

چرم مصنوعی مثل هر محصول دیگر از درجات کیفیتی متفاوتی برخوردار است و این مسئله وابسته به مرغوبیت لایه های به کار گرفته در تولید آن، نوع رنگی که استفاده می شود و بسیار عوامل دیگر می باشد.

همان طور که خواندیم چرم مصنوعی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد که ما به تعدادی از این دسته بندی ها اشاره کردیم و موارد استفاده آن را کوتاه ذکر کردیم.

با تمام این گفته چرم مصنوعی از پر تقاضا ترین ها و پر مصرف ترین ها می باشد و دارای قیمت مناسبی نسبت به سایر انواع چرم ها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه چرم مصنوعی سوزنی خودرویی

بهتر است بدانید که چرم مصنوعی سوزنی موجود در بازار یکی از بهترین انواع چرم می باشد. در بخش های زیر اطلاعاتی در مورد مشخصات این نوع چرم ها ارائه می شود و می توان

پاسخی بگذارید