دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / خرید چرم مصنوعی مرغوب آنلاین از ترکیه

خرید چرم مصنوعی مرغوب آنلاین از ترکیه

همان گونه که خرید حضوری چرم مصنوعی در ایران و سایر کشور ها خیلی رواج دارد، امروزه خرید آنلاین و غیر حضوری چرم هم بسیار زیاد شده است.  همانطور که می دانید بسیاری از چرم های مصنوعی از سایر کشور ها به ایران صادر می گردد که ترکیه جز یکی از این کشور ها می باشد 

خرید چرم مصنوعی مرغوب از ترکیه به دو روش امکان پذیر می باشد که روش اول خرید چرم مصنوعی آنلاین از ترکیه می باشد و روش دوم خرید به صورت حضوری است. با روش دوم خرید تقریبا آشنایی دارید، در ادامه به توضیح بیشتر درباره خرید آنلاین چرم می پرداریم.

خرید چرم مصنوعی مرغوب آنلاین از ترکیه

آنچه که بهتر است در مورد چرم مصنوعی بدانید

آنچه که بهتر است در مورد چرم مصنوعی بدانیدهنگام خرید چرم مصنوعی و یا محصولات آن باید اطلاعاتی درباره این چرم داشته باشید، در ادامه به آنچه که بهتر است در مورد چرم مصنوعی بدانید بیشتر می پردازیم.

چند مورد از راه های تشخیص چرم مصنوعی از چرم طبیعی عبارت است از: 

  1. حرارت
  2. هزینه 
  3. تنوع در رنگ 
  4. تنوع در طرح
  5. کیفیت 
  6. پشت رنگی

حرارت: حرارت زیاد بر چرم مصنوعی موجب می گردد که این چرم دچار سوختگی شود، چرم مصنوعی وقتی می سوزد بوی مانند بوی سوخت پلاستیک می دهد.

دقت کنید چرم طبیعی معمولا در اثر حرارت زیاد نمی سوزد فقط درخشندگی آن بیشتر می شود و بوی مشابه به بوی سوخ مو در فضا بخش می کند.

هزینه: چرم های مصنوعی علاوه بر کیفیت و قدرت ماندگاریشان از هزینه هایی بسیار گوناگونی هم بر خوردار می باشند.

تنوع در قیمت یکی از تفاوت های بسیار مهم چرم مصنوعی و چرم طبیعی می باشد، چرم های طبیعی اکثرا دارای قیمت های کلانی هستند و خیلی سخت می توان آنها را خریداری نمود.

حال آنکه چرم مصنوعی مطابق با جنسی و کیفیتی که دارد قیمت گوناگونی را به خود می گیرد، البته ممکن است چرم مصنوعی ای هم در بازار وجود داشته باشد که قیمت بسبار بالایی داشته باشد اما قطعا از مواد مرغوب بسیار خوبی بر خوردار است و بر عکس.

تنوع در رنگ: طیف رنگ چرم های مصنوعی بسیار گسترده می باشد.

شما می توانید پوشاک و لوازم خانگی چرم مصنوعی خود را با هر نوع جنسی در هر رنگی که می خواهید انتخاب کنید و با لباس و لوازم های خانگی خود ست کنید و خودتان را مدرن تر و زیبا تر نشان دهید.

رنگ بندی چرم ها هیچ تاثیری در قیمت آنها ندارد.

این درحالی است که چرم طبیعی فقط دارای رنگ های مشکی، قهوه ای و عسلی می باشد که ست کردن این سه رنگ با لباس و لوازم خانه کار بسیار دشواری می باشد.

تنوع در طرح: همانطور که گفته شد این چرم ها دارای رنگ و قیمت متنوعی هستند اما علاوه بر آن چرم های مصنوعی دارای تنوع بسیار گوناگونی در طرح هم می باشند.

از آنجا که این چرم ها اکثرا توسط دستگاه ها تولید می شوند پس این دستگاه ها قابلیت این را دارند که چرم مصنوعی را در طرح های گوناگونی تولید نمایند.

کیفیت: کیفیت چرم های مصنوعی متناسب با مواد کیفی ای که در آن استفاده می شود تعین می شوند هر چه مواد کیفی مرغوب تر باشد چرم مصنوعی مرغوب تر می شود و بر عکس.

پشت رنگی: پشت چرم های طبیعی معمولا از رنگ خود چرم می باشد در صورتی که چرم های مصنوعی دارای پشتی رنگی می باشند که جنس پشت چرم ها مصنوعی عمدتا از پلاستیک و پارچه است، البته برخی از چرم های مصنوعی هم دارای پشت پنبه ای می باشند.

قدرت ماندگاری و دوام بالای چرم مصنوعی: قطعا مرغوب ترین چرم مصنوعی دارای قدرت ماندگاری بیشتری است و زمان زیادی برای شما دوام می کند، البته به طور کلی ماندگاری چرم های مصنوعی وابسته به مراقبت های شما است، هر چقدر بیشتر از چرم ها و محصولات چرمی خود مراقبت کنید بیشتر برای شما دوام می کند.

ویژگی های چرم مصنوعی وارداتی از ترکیه

ویژگی های چرم مصنوعی وارداتی از ترکیهاز مهم ترین ویژگی های چرم مصنوعی وارداتی از ترکیه می توان به کیفیت عالی و جنس بسیار خوب آن اشاره نمود. همانطور که گفته شد چرم ها علاوه بر اینکه در داخل کشور تولید می شوند از خارج از کشور هم به ایران وارد می شوند.

خریداران باید در خرید چرم ترکی به نبود واسط توجه بسیار زیادی کنند.

دقت کنید، مثلا شما می خواهید که چرم مصنوعی یا محصولات این چرم را از ترکیه به ایران وارد کنید اگر این چرم را به طور مستقیم از تولید کننده خریداری نمایید در این صورت هم هزینه کم تری را پرداخت کرده اید و هم از کیفیت کالا اطمینان حاصل نموده اید چون خودتا با دستان خودتان خرید کرده اید، حال تصور کنید که می خواهید همین چرم را از دست واسطی خرید کنید که قبلا از تولیدی خرید کرده است در این صورت علاوه بر تولیدی ای که در ترکیه وجود دارد واسط هم برای خود سودی را در نظر می گیرد و چرم مورد نظر با قیمت بیشتری بدست شما می رسد به علاوه دیگر از کیفیت و جنس آن به اندازه کافی مطمئن نخواهید بود.

چرم مصنوعی را به صورت آنلاین خریداری کنید

چرم مصنوعی را به صورت آنلاین خریداری کنید شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا امروز توصیه می شود که چرم مصنوعی را به صورت آنلاین خریداری نمایید؟

در ادامه به سوال شما پاسخ خواهیم داد:

  1. اولا با خریدن غیر حضوری چرم های مصنوعی به خودتان کمک کرده اید و خودتان را در معرض ترافیک هایی که تحمل آنها بسیار سخت است قرار نداده اید.
  2. دوما در خرید آنلاین چرم مصنوعی دیگر وقتی از شما گرفته نمی شود تنها کافی است که کمی اینترنت را مرور کنید تا بتوانید چرم دلخواه خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش دهید.
  3. سوما با این کار نه تنها ترافیک های سنگین را تحمل نمی کنید، بلکه سبب کم تر شدن ترافیک ها در جاده ها هم می شوید.

خرید مرغوب ترین چرم مصنوعی اینترنتی

خرید مرغوب ترین چرم مصنوعی اینترنتیدقت کنید که هنگام خرید مرغوب ترین چرم مصنوعی اینترنتی نباید به عواملی همچون قیمت توجه کنید.

مواد بکار رفته در چرم های مصنوعی مرغوب قطعا دارای کیفیت و جنس بسیار عالی ای می باشد، از همین رو دارای قیمت بیشتری هم هستند، در این شرایط هر تولید کننده ای مجبور است که قیمت محصول نهایی چرم مصنوعی خود را افزایش دهد زیرا قبلا موادی را با قیمت بالا خریداری نموده است.

البته به طور کلی توصیه می شود که هنگام خرید چرم مصنوعی تا حد امکان به قیمت جنس توجه نکنید و بیشتر کیفیت و مرغوبیت کالا را بسنجید زیرا در این صورت می توانید چرمی را تهیه کنید که برای شما تا مدتها دوام کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده چرم مصنوعی ساده در مشهد

این روزها از چرم های مصنوعی به سبب ارزان بودن قیمت عمده چرم مصنوعی، تنوع زیاد در طرحها و رنگهایی که داشته، استفاده های زیادی در صنایع گوناگون می گردد. در حال حا

پاسخی بگذارید